6.3.2020.

Službeni rezultati natjecanja nalaze se ovdje.

20.2.2020.

Na današnjoj sjednici Povjerenstva odlučeno je koji učenici se pozivaju na natjecanje.

Popis učenika pozvanih na 62. natjecanje mladih tehničara Zagreba nalazi se ovdje.

Vremenik natjecanja nalazi se ovdje.

29.1.2020.

Tablice za izvještavanje s održanog školskog natjecanja mladih tehničara objavljene su na stranici http://www.hztk.hr/62-natjecanje-mladih-tehnicara-20192020/

Svi podaci u tablicama izvještavanja trebaju biti uneseni pravilno. Podaci se upisuju sukladno s hrvatskim pravopisom, a ne velikim tiskanim slovima.

Ukoliko županijsko povjerenstvo Grada Zagreba ne dobije potpuno i pravilno ispunjenu tablicu rezultata i tablicu broja sudionika sa školske/klupske razine natjecanja, elektroničkim putem do navedenog roka, županijsko povjerenstvo ne će razmatrati zakašnjele izvještaje i ne će pozvati te učenike na županijsko natjecanje.

Obvezni podaci potrebni za izvještavanje su:

• OIB učenika
  • ime učenika
  • prezime učenika
  • školska godina
  • broj kategorije(označava područje natjecanja)
  • ime i prezime mentora (odgojno-obrazovni radnik iz osnovne škole koju učenik polazi)
  • šifra škole
  • grad
  • broj županije
  • županija
  • bodovi (ukupni)
  • broj bodova iz svih dijelova natjecanja (upisuju se u stupcu S - Ostalo" i to sljedećim redoslijedom: broj bodova iz pisane provjere - broj bodova iz praktičnog rada - broj bodova iz obrane rada (prezentacije), dakle na način: 30-50-20.
  • mentor iz udruge i naziv udruge u koji se učenik pripremao za natjecanje ili smotru (ako postoje) upisuje se u stupcu Q – Zadruga/klub (npr.: Zoran Horvat, Udruga tehničara "Model")
  • datum rođenja učenika – stupac Y
  • mjesto rođenja učenika – stupac Z

Organizatori školske/klupske razine natjecanja dužni su dokumentaciju o natjecanju, uključujući i prikupljene privole, čuvati do kraja školske godine u kojoj je natjecanje provedeno.

7.1.2020.

Objavljene su obavijesti o početku 62. natjecanja mladih tehničara Republike Hrvatske. Više informacija potražite na stranici Državnog povjerenstva.

Obavještavam vas da je Županijsko povjerenstvo Grada Zagreba za provedbu 62. natjecanja mladih tehničara, a prema Pravilima 62. NMT otvorilo obrazac za prijavu škola i odgovornih osoba, mentora i izvanškolskih voditelja. Pozivamo odgovorne osobe u osnovnim školama grada Zagreba da ispune prijavni obrazac kako bi Županijsko povjerenstvo evidentiralo popis škola/odgovornih osoba kojima treba dostaviti zadatke za školsko natjecanje mladih tehničara.

Prijavni obrazac možete ispuniti na ovoj poveznici: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=SUL5iCCWhUyrxXlvmzeJLTeuSUxOH7RIoJlnS9ZQbttUOTJXT1A1SE80WUlHU1MzQ1U2S0FUOVgwUC4u

Uvažit će se samo potpune prijave, pristigle do 26.siječnja 2020.g. putem navedenog obrasca.

Stranice Državnog povjerenstva na kojima su objavljeni Pravila natjecanja, upute i sva ostala dokumentacija o pripremama i provedbi 62. NMT Republike Hrvatske, te koje će se redovito ažurirati: http://www.hztk.hr/62-natjecanje-mladih-tehnicara-20192020/

Razine, vremenik i organizatori natjecanja:

Školska/klupska razina: od 3. do 6. veljače 2020. (ponedjeljak – četvrtak) – organizira se u školama ili udrugama tehničke kulture (klubovima), a provode ih školska povjerenstva, odnosno tijela upravljanja udruga

Županijska razina/Grad Zagreb: 6. ožujka 2020. (petak) – provode županijska povjerenstva, odnosno povjerenstvo Grada Zagreba

Državna razina: od 6. do 9. travnja 2020. (ponedjeljak – četvrtak) – provodi Državno povjerenstvo

16.12.2019.

Sjedište Županijskog Povjerenstva za provedbu 62. natjecanja mladih tehničara Zagreba je u OŠ Jure Kaštelana, V. Ruždjaka 2a, 10000 Zagreb:
Predsjednik Povjerenstva: Krešimir Supanc
Tajnik Povjerenstva: Sanja Kovačević